Na dnech otevřených dveří se dozvíte všechno, co budete potřebovat na přijímačky i o studiu na fakultě. Dozvíte se zajímavosti z jednotlivých studijních programů. Ptát se můžete na všechno co tě zajímá: jak probíhá výuka, co váš čeká během studia, jak probíhá praxe, jaké uplatnění mají naši absolventi a spoustu dalších otázek.

V rámci prohlídky pak budete moci nahlédnout do špičkově vybavených poslucháren a ukážeme vám, co vás u nás během studia čeká. Zjistíte, jaký studijní program by se vám líbil nejvíce a hurá na přijímačky!

Virtuální prohlídka fakulty

Program 16. února 2023

  • Hlavní program v přednáškové místnosti (P384), kde budou prezentovány jednotlivé studijní programy, informace o zázemí FP VUT v Brně, studentském životě či přijímacím řízení a možnostech přijetí. Součástí bude také soutěž o promo předměty fakulty.

  • Prohlídky prostor fakulty.

  • Ve vestibulu FP budou informační stánky, kde vám naši studenti budou odpovídat na otázky ohledně studia v jednotlivých studijních programech.

Jak se k nám dostanete

Podnikatelská fakulta sídlí Pod Palackého vrchem a z města jste tam do dvaceti minut tramvají. Na Hlavním nádraží (nebo třeba na České) nasedněte na tramvaj č. 12 směr Technologický park. Vystupte na konečné a pak se ještě kousek projdete kolem našich výzkumných center a kolejí. Využít můžete i autobus č. 53, který staví hned u fakulty a jezdí z Králova Pole.

Kde

Fakulta podnikatelská
Kolejní 4, 612 00 Brno

Kdy

  • 16. 2. 2023 – od 13 hodin, hlavní program od 14 do 15h

Pojďte na podnikatelku!

VyberTE si svůj program